Ankieta: Czy Aleks powinien mieć dalej rangę grafika?

TAK
23.81%
5
NIE
76.19%
16
Razem: 100% 21 głosów

[ANKIETA}Grafik Aleks.

#21 Direxx
Tu sie zgodze... Ale skoro dostal tego grafika to jakieś pojęcie musiał mieć nie prawdaż ?

Ja proponuje wykazać sie temu użytkownikowi smiling face with open mouth and smiling eyes Nie wiem zrobić jakaś prace i tyle smiling face with open mouth and smiling eyes ...

Tyle odemnie smiling face with open mouth and smiling eyes
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#22 Lennon
Po co te hejty na pokaz ? jesteś lepszym grafikiem od nie go? pokaż to smiling face with open mouth and smiling eyes masz coś do powiedzenia na temat grafiki? jak bardzo chcesz się upodobnić to tej grupy "anty" i pokazać jaki jesteś fajny? Więcej juz tego nie zrobi smiling face with open mouth and smiling eyes
#23 EnJoy89
(03.08.2013, 19:10)Lennon napisał(a): Akcja podjęta bez sensu smiling face with open mouth and smiling eyes tak jak ta chora ankietasmiling face with open mouth and smiling eyes bo gdyby Sound chciałby zabrałby mu rangę bez waszej pomocy bo chodzi o jego pracę,to i tak by zabrał fakt,ze wykorzystywał cudze prace jako swoje ale co chcecie go ukrzyżować ,ukamieniować ? I tak już ma nauczkę-może się czegoś nauczy? Lubicie widzę wsiąść w kilku na jednego i po nim cisnąć, Nie tędy droga kochani smiling face with open mouth and smiling eyes

Hahahaha winking face

Akcja podjęta bez sensu?

Aleks robi swoje prace.. I one wyglądają tragicznie i to nie tylko moim zdaniem. Nie jest dobry, ale potrafi krytykować innych winking face Taka niestety jest prawda . I nie siadam nikogo tylko drażni mnie ktoś kto niema pojęcia o czymś a ocenia innych.
[Obrazek: logo_mpower.png]
#24 Lennon
Tak zgadza się ma ranę grafika ale on się cały czas uczy i nie przekreśla to jego tak? a to co zrobił myślę.że on sam wyciągnął już z tego konsekwencję smiling face with open mouth and smiling eyes temat do decyzji administracji smiling face with open mouth and smiling eyes
#25 Symbiotic
dobrze ze administracji nie moderatorów bo widzę decyzja z twojej strony już podjęta .... może nie zapoznałeś sie z tematem? wejdz sobie Grafika Alex na forum zobacz jego prace jeśli znajdziesz w tych pracach choć troche sensu gratuluje gustu.Gdy zobaczysz To odpal innych prace o niebo lepsze co ten pan pisze "słabo trenuj będzie lepiej" no sory....
Discoparty.pl
#26 Bazzer
"jest jak jest każdego szkoda" tak mawia mój znajomy i to się tutaj sprawdza , szkoda czytać i pisać posty w tym temacie iż decyzja została podjęta przez forumowiczów którzy takowe zdanie mają jakie maja , jednogłośnie są za zniesieniem , czekamy na krok admina i tyle w temacie smiling face with open mouth and smiling eyes

"co prawda to prawda" stwierdzenie sie dopasowało do postu w którym ktoś napisał aby przejrzeć jego prace , i do odpowiedzi w której napisano " uczy się " , pytanie proste ode mnie ile można się uczyć , ile można stać w miejscu ? "nikt nie zatrzymał czasu , lecimy wciąż dalej"
Jestem okrutny, ale za to pomocny - prawda boli, ale jak Wam wytknę błąd zapamiętacie go i nie powtórzycie. winking face

[Obrazek: aaaaaaf.gif]
#27 SoundPlayer
Po długim rozważaniu sprawy zdecydowałem zabrać użytkownikowi przyznają rangę smiling face with open mouth and smiling eyes
Jeżeli będzie chciał ją odzyskać to będzie się starał i robił lepsze prace a jeżeli nie no to trudno ; )
Zapewne teraz wielu użytkowników będzie go obrażać w jego tematach z nowymi pracami.
Informuję iż takie posty będą z miejsca usuwane a użytkownik który obrazi drugiego zostanie odpowiednio ukarany.

Tak więc podsumowując.
Ranga zabrana lecz nie przekreślam jego szans na odzyskanie jej.
Do pracy i nauki a zobaczymy na pewno jakieś lepsze efekty.
Pozdrawiam mi życzę miłej niedzieli.
[Obrazek: 468x60.jpg]
#28 Chatownik
No spoko, tylko teraz moze warto przeanalizowac inne rangi? bo jak kazdy zacznie zakladac posty,dlaczego ten i ten ma taka range to bedzie zabawa smiling face with open mouth and smiling eyes
#29 SoundPlayer
Temat został zamknięty.

Jeśli się z tym nie zgadzasz [Obrazek: icon_report.png] ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawia
Zespół PortalRadiowy.pl
[Obrazek: 468x60.jpg]
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości