Ankieta: Czy Aleks powinien mieć dalej rangę grafika?

TAK
23.81%
5
NIE
76.19%
16
Razem: 100% 21 głosów

[ANKIETA}Grafik Aleks.

#11 Direxx
Dobra... Starczy. Decyzja zapadnie dzis.
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#12 Chatownik
jestem za usuniecem rangi i jemu i wszystkim vipom rpowniez enjoy89- no moze oprocz bazera bo on faktycznie na nia zasluguje.
pozdro all
#13 Titanic
A ja zdziwiłem się głosem Bazzer'a w ankiecie smiling face with open mouth

Dlaczego według Ciebie, powinien nadal posiadać rangę grafika jeśli Twoim zdaniem grafik z Niego żaden? Nie kumam Twojej decyzji, Bazzer smiling face with open mouth and smiling eyes Może na zachętę czy coś?... nie wiem smiling face with open mouth and smiling eyes

Pytanie w ankiecie jest jasne i konkretnie postawione, moim zdaniem.

Chatownik, ja rangę VIP otrzymałem za zwycięstwo w małym miłym towarzyskim konkursie kiedyś tu organizowanym. Jeśli bardzo razi Cię w oczy oglądanie tej rangi przy moim nicku to załóż proszę podobną ankietę, ale tym razem dotyczącą odebrania rangi VIP niektórym użytkownikom tego forum. Nie mam nic przeciwko smiling face with open mouth and smiling eyes, a z ew. negatywną dla mnie decyzją oczywiście grzecznie się pogodzę smiling face with open mouth and smiling eyes
[Obrazek: nowe_logo_eu_120.png]
#14 Lejdi
(30.07.2013, 14:53)Chatownik napisał(a): jestem za usuniecem rangi i jemu i wszystkim vipom rpowniez enjoy89- no moze oprocz bazera bo on faktycznie na nia zasluguje.
pozdro all

Jestem za tym , abyś załatwił sobie kurs Języka Polskiego smiling face with open mouth , oraz za tym aby skasowali Tobie konto , bo wnikając po twoich wypowiedziach masz coś z głową dzieciaczku ^^
Kobieta o ciężkim charakterze /Tranceheavy black heart
#15 Direxx
EnJoy89: Proszę o otwarcie tematu, gdyż nie został zakończony.
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#16 EnJoy89
(30.07.2013, 14:53)Chatownik napisał(a): jestem za usuniecem rangi i jemu i wszystkim vipom rpowniez enjoy89- no moze oprocz bazera bo on faktycznie na nia zasluguje.
pozdro all

Co to ma wspólnego z tematem?

O podjęciu decyzji decyduje Sound Player.

Wynik widoczny w ankiecie.

Pozdrawiam.

//close
[Obrazek: logo_mpower.png]
#17 Chatownik
Nie bede siębawil w jakies gimbazowe ankiety dla dzieci.
Jako vipy pokazujecie klase w swoich wypowiedziach a wasza grupa mnie muli ogolnie, wisi i powiewa.
Wymienilem bazera bo mi sie rzucil w oczy po ostatnich postach, ale ok sporostuje- sa jeszcze inni ktorzy zasluguja na range Vipa.
Moze administracja po tym poscie przemysli nadawanie rang,az tak wysokich kazdemu kto napisze iles tam postow.
Sory ze koment,nie w temacie.
Jak widac rangi nie tylko dla grafików są nadawane od reki,za nic.
LADY
Jesli chodzi o pania Lady to jest to największa osoba plci zenskiej nie ukazująca na tym portalu swojej inteligencji.
To tyle,nareczka.
#18 Bazzer
(30.07.2013, 14:57)Titanic napisał(a): A ja zdziwiłem się głosem Bazzer'a w ankiecie smiling face with open mouth

Dlaczego według Ciebie, powinien nadal posiadać rangę grafika jeśli Twoim zdaniem grafik z Niego żaden? Nie kumam Twojej decyzji, Bazzer smiling face with open mouth and smiling eyes Może na zachętę czy coś?... nie wiem smiling face with open mouth and smiling eyes

żadna zachęta , ani jaja z mojej strony , tak jak napisałem byłem od samego początku przeciwny stopniowi jaki posiadał użytkownik o którym mowa w temacie , jednak że większość po prostu nie popierała mojego zdania , twierdząc ze jest on młody kreatywny i " się jeszcze nauczy" " niech robi to co kocha" mimo że napisałem " niech robi to jak najlepiej , choć postępów nie widać " , myślę że oddanie głosu na tak nie jest motywacja ale w pewnym stopniu uświadomieniem sobie przez usera co tak na prawdę się dzieje smiling face with open mouth and smiling eyes "niech się dzieje co chce" - na tą chwilę wspieram sie tym mottem smiling face with open mouth and smiling eyes
Jestem okrutny, ale za to pomocny - prawda boli, ale jak Wam wytknę błąd zapamiętacie go i nie powtórzycie. winking face

[Obrazek: aaaaaaf.gif]
#19 Lennon
Akcja podjęta bez sensu smiling face with open mouth and smiling eyes tak jak ta chora ankietasmiling face with open mouth and smiling eyes bo gdyby Sound chciałby zabrałby mu rangę bez waszej pomocy bo chodzi o jego pracę,to i tak by zabrał fakt,ze wykorzystywał cudze prace jako swoje ale co chcecie go ukrzyżować ,ukamieniować ? I tak już ma nauczkę-może się czegoś nauczy? Lubicie widzę wsiąść w kilku na jednego i po nim cisnąć, Nie tędy droga kochani smiling face with open mouth and smiling eyes
#20 Symbiotic
co ma piernik do wiatraka? skoro forum jest DLA NAS forumowiczów to każdy ma prawo do jakiejś oceny i ankiety i sądze ze admin powinien wziąć pod uwagę skoro ankieta pokazała jasno co i jak wiec dlaczego robić na siłe z kogoś grafika skoro widać ze pojęcia o tym nie ma ??? to jest dobry przykład dla tych na audycjach co mają przed nickiem DJ a nie Prezenter Dziękuje.
Discoparty.pl
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości