Kim jest dla was Moderator ?

#1 Direxx
Tak jak w temacie smiling face with open mouth and smiling eyes

Kim jest dla was moderator prosze o zwięzłe wypowiedzi.. smiling face with open mouth and smiling eyes

Pozdrawiam...

Temat po licznych odp zostanie usuniety smiling face with open mouth and smiling eyes
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#2 Lejdi
Moim przyszłym facetem smiling face with open mouth heavy black heart ( zależy tez który ) xDD
Kobieta o ciężkim charakterze /Tranceheavy black heart
#3 pequeno
Moderator - Osoba która MODERUJE czyli:
- Przenosi posty w odpowiedni dział
- Zamyka tematy
- Zatwierdza tematy i posty które tego wymagają, jeśli są zgodne z regulaminem.
- Nie krytykuje i nie upomina użytkowników na forum publicznym:
+ Edytuje post lub też go usuwa jeśli jest nie zgodny z regulaminem.
+ Nie pisze co jest zgodne z jego przekonaniami, tylko argumentuje wypowiedź zwięźle z obowiązującym Regulaminem.
- Nie powinien mieć dostępu do dawania ostrzeżeń (powinna być osoba wyżej od niego).
- Pomaga użytkownikom z problemami, w miarę swoich możliwości
- Musi mieć wysoką samo kontrolę aby nie dać się sprowokować do kłótni.
- Nie wątpliwie musi wypowiadać się zrozumiale i kulturalnie.

Miałem napisać kim jest moderator a napisałem jak powinien funkcjonowaćface with stuck-out tongue

Ale co tam smiling face with open mouth
#4 Lejdi
Direxx - No w sumie lubię go iż jest mały i mało myśli , a jak myśli to myśli że pozjadał wszystkie rozumy , wkurza mnie u niego ze nic nie robi tylko świeci zielonym kolorem i czasem zaakceptuje posta jak mu się przypomni , jest mało aktywny drętwy i czasami nudny , no bywało że upierdliwy, nie wybaczę mu 1 wpadki jak przylazłam do radia DP ( chodzi o czata xD ) do tego dodam jeszcze że jako moderator jest kiepski , nie potrafi napisać całkiem prawdy smiling face with open mouth np że ktoś ujowo gra itp
Moderator powinien być z jajem a nie bez jaj winking face
I właśnie stąd mam do niego niechęć. xDD

Lennon - Ja nie wiem co mata do niego smiling face with open mouth , mi osobiście nic nie zrobił i nie podpadł (Gratuluję) ,fakt udziela się na forum i da się z nim pogadać heavy black heart hue hue
Czasami może jest drętwy,ale da się z tym żyć face with stuck-out tongue

Brayan - Nie wypowiem się winking face
#5 EnJoy89
Ja niemam nic do Moderatorów. Tylko troszkę do Lennona. Stara się aby było jak najlepiej ale czasami pisząc temat otrzymywałem odpowiedź na coś zupełnie innego niż była nazwa tematu winking face

Pozdro.
[Obrazek: logo_mpower.png]
#6 Pabllo
Większa aktywność, a jak dla mnie jedyny minus czesto zbyteczne posty (komentarze) nie wnoszące nic do tematu chyba najczęsciej Lenon tak ma, ale ogólnie spoko smiling face with open mouth and smiling eyes
Oprogramowanie jest jak sex - lepiej, gdy jest za darmo  winking face
#7 Bryan
haha czemu nie face with stuck-out tongue boisz sie warna xD
#8 Lejdi
Nie , tylko nie chcę aby było Ci bardzo przykro xD
#9 pequeno
Cytat:Notka od Direxx Edytowana Dzisiaj 18:40
Może być Jeszcze mozesz opisac prace moderatorów nawet po nickach Hi ho

Nie bardzo rozumiem, jak mogę opisać pracę moderatorów face with stuck-out tongue
Nie zagłębiam się w tym, śledzę tylko te tematy które mnie interesują i na które chce się wypowiadać, nie mam dostępu do logów i nie widzę ich działania.smiling face with open mouth and smiling eyes

Ale ogólnie to nie jest źle face with stuck-out tongue

Dodam tylko iż moim zdaniem Moderator powinien bardziej stać zboku i przyglądać się poczynaniom forumowiczów. smiling face with open mouth and smiling eyes
#10 Lennon
Dzięki za cenne uwagi i wskazówki oraz klarownie obrazowe opinie dotyczące pracy na forum i mojej osoby smiling face with open mouth and smiling eyes Postaram się sprostać tym oczekiwaniom Peace. smiling face with open mouth and smiling eyes
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości