#1 apol1212
Witam,jak z tego co czytam na forum to aż nie chce się słuchać! Portalradiowy dalej nie jest dopilnowany! M.in dalej nie wyświetlają się użytkownicy online ,dalej awaria w spisie radii Internetowych,również dalej nie działa generator historii Piosenek, 0 nowości. Portal radiowy uważam za portal który nie służy do pomocy dla innych co budują radia lecz ten portal służy do rozbijania radia.Jeśli nawet inna osoba pobiera szablon za darmo to wg mnie jego problem a administrator niech się nie wp..dala bo naprawdę szkoda . Tym bardziej szkoda tej osoby co stworzyła.
MAŁY DZIECIAK BY WIEDZIAŁ ŻE TRZEBA POMAGAĆ A NIE NISZCZYĆ KOGOŚ STACJĘ
#2 iras2005
(20.03.2016, 07:15)apol1212 napisał(a): Witam,jak z tego co czytam na forum to aż nie chce się słuchać! Portalradiowy dalej nie jest dopilnowany! M.in dalej nie wyświetlają się użytkownicy online ,dalej awaria w spisie radii Internetowych,również dalej nie działa generator historii Piosenek, 0 nowości. Portal radiowy uważam za portal który nie służy do pomocy dla innych co budują radia lecz ten portal służy do rozbijania radia.Jeśli nawet inna osoba pobiera szablon za darmo to wg mnie jego problem a administrator niech się nie wp..dala bo naprawdę szkoda . Tym bardziej szkoda tej osoby co stworzyła.
MAŁY DZIECIAK BY WIEDZIAŁ ŻE TRZEBA POMAGAĆ A NIE NISZCZYĆ KOGOŚ STACJĘ
Jeśli ci coś nie pasuje tutaj z "administracja" to skasuj konto i bez problemu nikt nie będzie płakał za tobą . Kazdy ma swoje obowiązki Kiedy maja chwile to sa i poprawiają  wszystkie problemy związane z Panelem 
#3 Lennon
Witajcie. Jako stały bywalec tego miejsca a zarazem obserwator poniekąd muszę zgodzić się z autorem tematu-aczkolwiek ""skandal" to zbyt duże określenie tego zjawiska.
Ogólnie portal miał być modernizowany,bynajmniej jakiś czas temu tak obiecywał Wojtek. Nie wiem czy trwają jakieś prace ale trochę źle to wygląda. Cóż może Administrator nie ma po prostu czasu.
Fajnie byłoby również aby pojawiał się jakiś "admin" (raz na tydzień ) i informował, co dzieje się z Naszym portalem.
Aktywność tutejszych Administratorów również pozostawia wiele do życzenia... Sorry.. ; )
#5 Krysiulaaa
Cytat:Portal radiowy uważam za portal który nie służy do pomocy dla innych co budują radia lecz ten portal służy do rozbijania radia.

Skoro już pokusiłeś się o takie stwierdzenie, podeprzyj je dowodami winking face
Cytat:Jeśli nawet inna osoba pobiera szablon za darmo to wg mnie jego problem a administrator niech się nie wp..dala bo naprawdę szkoda . Tym bardziej szkoda tej osoby co stworzyła.
1. Nie używamy pseudo cenzury
2. Zapoznaj się z zasadami pisowni i ortografii w języku polskim, bo Twoja wypowiedź jest w tej chwili niezrozumiała, wróć jak dowiesz się o co Ci właściwie chodzi winking face
3. Zachowujesz się SKANDALICZNIE Ot tyle w temacie face with stuck-out tongue
[Obrazek: KDn9.jpg]
#6 apol1212
Aha widzą inni użytkownicy jak wypowiadają się na temat Super moderatorzy . Wogóle zmieniają temat tak jest ciągle
#7 Little_gray
Cytat:MAŁY DZIECIAK BY WIEDZIAŁ ŻE TRZEBA POMAGAĆ A NIE NISZCZYĆ KOGOŚ STACJĘ
każdy pomaga jak może ale nie wiem jak twoja wypowiedź mogła komuś pomóc

Cytat:apol1212 5 godzin(y) temu
to sobie zarób i kup
i to ma być pomocne ? spójrz najpierw na siebie potem się wypowiadaj
[Obrazek: banner.jpg] Pomogłem daj + rep

#8 Krysiulaaa
A co mam Ci odpowiedzieć? Skoro nie potrafisz nawet napisać o co Ci właściwie chodzi?
"Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom"
Jeśli oczekujesz czegoś od innych to najpierw sam daj coś od siebie i sprecyzuj czego oczekujesz w sposób ZROZUMIAŁY dla pozostałych użytkowników.
[Obrazek: KDn9.jpg]
#9 musicfm
Co tu pisać więcej Portalradiowy stoi w miejscu zero totalne
#10 apol1212
nie do końca
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości