[Szukam radia]  Szukam radia

#1 Dejwid
Nick Dejwid
Staż 8 lat
O sobie: Witam serdecznie wszystkich. Chciałbym po dłuższej przerwie wrócić do grania na jakiejś spokojnej normalnej stacji internetowej. Zależy mi na odbudowaniu swojej formy jako prezenter.
Preferowane gatunki muzyczne: Pop,Rock,Disco Polo, 80-90
Doświadczenie: Grałem na wielu różnych stacjach ale niestety atmosfera często zmuszała mnie do rezygnacji z gry.
#2 ShaKe
Jakieś poparcie swojego doświadczenia? Byle baran może tak napisać, a potem wychodzą cyrki. Wink
#3 mattpl
Napisz do mnie na priv! Ustalimy co i jak!
#4 Kasey
Napisz na priv. Szukam ogarniętych osób do rozkręcenia radia
#5 arekbog123
Napisz mi na priv na forum lub na email: [email protected] i się dogadamy w tej sprawie.
#6 Dejwid
(02.06.2017, 09:43)ShaKe napisał(a): Jakieś poparcie swojego doświadczenia?  Byle baran może tak napisać, a potem wychodzą cyrki. Wink

Niestety nagrania z moich audycji poszły razem z formatem komputera także nie mam jak udowodnić Smile.
#7 rbujek97
Zapraszamy do kontaktu Smile jesli chciałbyś razem z nami tworzyć radio Smile
#8 DJ Paczka
(01.06.2017, 20:11)Dejwid napisał(a): Nick Dejwid
Staż 8 lat
O sobie: Witam serdecznie wszystkich. Chciałbym po dłuższej przerwie wrócić do grania na jakiejś spokojnej normalnej stacji internetowej. Zależy mi na odbudowaniu swojej formy jako prezenter.
Doświadczenie: Grałem na wielu różnych stacjach ale niestety atmosfera często zmuszała mnie do rezygnacji z gry.

Jeśli nadal aktualne to zapraszamy: http://radioftm.panelradiowy.pl/embed.ph...rekrutacja
#9 goldangel
Witam..
Zapraszam do kontaktu na nasz komunikator radiowy nr: 63513803

Jesteśmy nowym radiem, ale dzialamy profesjonalnie i caly czas się rozwijamy.
Mamy masę pomysłów, a aktualnie szukamy prezenterow Wink
#10 Madzialena
(01.06.2017, 20:11)Dejwid napisał(a): Nick Dejwid
Staż 8 lat

Witaj Smile jeśli masz chęć to zapraszam  do Radia Muzycznie Uzależnieni gdzie tworzymy zgraną paczkę jesteśmy jak jedna wielka rodzina Big Grin link do radia http://www.radioemu.pl tam znajdziesz wszelkie informacje, lub też zapraszam na moje gg 11135596, pozdrawiam
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości