Skocz do zawartości

JacobØnly

Użytkownicy
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

JacobØnly wygrał w ostatnim dniu 15 Listopad 2017

JacobØnly ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral

O JacobØnly

 • Urodziny 01.07.1993

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Słychać na jeden kanał

  Mikrofony najczęściej są mono , wejście liniowe jest stereo dlatego słychać tylko na jednym kanale. Według mnie do dynamicznego mikrofonu jest potrzebny przedwzmacniacz aby to miało sens.
 2. Radio Noname Party

  1) "Najlepsze radio w sieci" - no nie wiem. (Hasło do zmiany). 2) dash256 a dlaczego nie radio noname? 3) Podziwiam za próbę ale mało profesjonalnie to wygląda. 4) To nie hejtowanie tylko spostrzeżenia które nasuwają się jako słuchaczowi. Pozdrawiam.
 3. Radio dobre na każdy sezon

  Nie przesadzajmy że pory roku mają wpływ na słuchanie radia. Zbędna statystyka. Radio FM jest wszędzie / sklepie / taxówce / na bazarze / w domu.
 4. playerek

  Przetłumacz sobie stronę jeżeli masz problem z angielskim. Gdybyś nie wiedziała jak to się robi to tutaj zostawiam opcję numer 2 TŁUMACZ :) Pozdrawiam.
 5. playerek

  Sprawdź sobie jeszcze ten temat POMOC .
 6. playerek

  Po pierwsze to znów nie ten dział. Na przyszłość czytaj opis działu (POMOC) byłby odpowiednim. Jeżeli to xat (czat) to tutaj - POMOC masz opisane jak dodać. Gdyby nie o ten czat chodziło to rozwiń swój problem. Pozdrawiam.
 7. Proponuje zostawić nagranie z audycji aby potencjalny "pracodawca" mógł ocenić twoje umiejętności a przede wszystkim głos. Pozdrawiam :-)
 8. Polecam - http://www.wnradio.pl :-)
 9. Radio ZERK FM

  Oferujesz dokładnie tyle samo co 90% rozgłośni internetowych. Dlaczego akurat twojej rozgłośni miałbym słuchać?
 10. - Pseudonim artystyczny: OZELIFE czyt. OneLife - Staż: 7 lat (z przerwami) - Informacje o sobie: Pochodzę z Łodzi,mam 24 lat. - Preferowane gatunki muzyczne: Strice House - Doświadczenie: Miałem okazję prezentować swoje podcasty w wielu rozgłośniach internetowych od RadioTP do RadioParty. Byłem współzałożycielem nie istniejącej już rozgłośni internetowej (UPRADIO). Aktualnie pomysłodawca wydarzenia o nazwie Music Peace in the World. Wymagania moje nie są duże,chciałbym tylko aby radio miało jakikolwiek pomysł na siebie. Ukierunkowane w danym gatunku i stylistyce. W radiu chciałbym posiadać tygodniowy podcast w późniejszych godzinach. Kontakt priv lub w temacie. Pozdrawiam, Maciej
 11. Cześć, sprawdzam sobie co dzieje się nowego w świecie rozgłośni radiowych i dochodzę do pewnych wniosków. Większość rozgłośni które widzę w spisie panelu radiowego (innego aktualnego nie znalazłem) to nawet nie radia a wykupione serwery shoutcast lub darmowe testowe otrzymywane po założeniu panelu o nazwie "djxxsd" "pinezka dj wraca radio" . Kolejne radia to już trochę lepsze bo posiadające stronę "choinkę" z ludźmi 30+ o bardzo również dziwnych nazwach :huh: . I teraz te radia które kilka lat już na rynku radiowym , w większości nic się nie zmienia (podcasty) (wrzucony post na fp) nie wspominając już o problemach technicznych. Prezenterów jakby mniej co również wiąże się z pustymi ramówkami. Nawet ostatnio próbując pomóc jak i również grać w owym radiu odczułem wrażenie jakby tak średnio zależało właścicielowi na tym aby mnie przyjąć,więc z drugiej strony nie rozumiem po co komu radio? ludzie jakby nie mieli pomysłu(chęci) na dalszy rozwój radia bo czas czasem swoją drogą ale ... mixcloud/soundcloud jak by również przycisnęły radia... brak jakieś większej interakcji słuchacz/prezenter/radio... Znajdą się osoby które odnajdują się w tym co jest lub w radiach gdzie średnia wieku to 30+ a całokształt ich nie interesuje. Co uważacie? Jakieś radio przyciągnęło Was na dłużej a moje przemyślenia są błędne? Pozdrawiam.
×