Skocz do zawartości

JacobØnly

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

JacobØnly wygrał w ostatnim dniu 15 Listopad

JacobØnly ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral

O JacobØnly

 • Urodziny 01.07.1993

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. playerek

  Przetłumacz sobie stronę jeżeli masz problem z angielskim. Gdybyś nie wiedziała jak to się robi to tutaj zostawiam opcję numer 2 TŁUMACZ :) Pozdrawiam.
 2. playerek

  Sprawdź sobie jeszcze ten temat POMOC .
 3. playerek

  Po pierwsze to znów nie ten dział. Na przyszłość czytaj opis działu (POMOC) byłby odpowiednim. Jeżeli to xat (czat) to tutaj - POMOC masz opisane jak dodać. Gdyby nie o ten czat chodziło to rozwiń swój problem. Pozdrawiam.
 4. Proponuje zostawić nagranie z audycji aby potencjalny "pracodawca" mógł ocenić twoje umiejętności a przede wszystkim głos. Pozdrawiam :-)
 5. Polecam - http://www.wnradio.pl :-)
 6. Radio ZERK FM

  Oferujesz dokładnie tyle samo co 90% rozgłośni internetowych. Dlaczego akurat twojej rozgłośni miałbym słuchać?
 7. - Pseudonim artystyczny: OZELIFE czyt. OneLife - Staż: 7 lat (z przerwami) - Informacje o sobie: Pochodzę z Łodzi,mam 24 lat. - Preferowane gatunki muzyczne: Strice House - Doświadczenie: Miałem okazję prezentować swoje podcasty w wielu rozgłośniach internetowych od RadioTP do RadioParty. Byłem współzałożycielem nie istniejącej już rozgłośni internetowej (UPRADIO). Aktualnie pomysłodawca wydarzenia o nazwie Music Peace in the World. Wymagania moje nie są duże,chciałbym tylko aby radio miało jakikolwiek pomysł na siebie. Ukierunkowane w danym gatunku i stylistyce. W radiu chciałbym posiadać tygodniowy podcast w późniejszych godzinach. Kontakt priv lub w temacie. Pozdrawiam, Maciej
 8. Cześć, sprawdzam sobie co dzieje się nowego w świecie rozgłośni radiowych i dochodzę do pewnych wniosków. Większość rozgłośni które widzę w spisie panelu radiowego (innego aktualnego nie znalazłem) to nawet nie radia a wykupione serwery shoutcast lub darmowe testowe otrzymywane po założeniu panelu o nazwie "djxxsd" "pinezka dj wraca radio" . Kolejne radia to już trochę lepsze bo posiadające stronę "choinkę" z ludźmi 30+ o bardzo również dziwnych nazwach :huh: . I teraz te radia które kilka lat już na rynku radiowym , w większości nic się nie zmienia (podcasty) (wrzucony post na fp) nie wspominając już o problemach technicznych. Prezenterów jakby mniej co również wiąże się z pustymi ramówkami. Nawet ostatnio próbując pomóc jak i również grać w owym radiu odczułem wrażenie jakby tak średnio zależało właścicielowi na tym aby mnie przyjąć,więc z drugiej strony nie rozumiem po co komu radio? ludzie jakby nie mieli pomysłu(chęci) na dalszy rozwój radia bo czas czasem swoją drogą ale ... mixcloud/soundcloud jak by również przycisnęły radia... brak jakieś większej interakcji słuchacz/prezenter/radio... Znajdą się osoby które odnajdują się w tym co jest lub w radiach gdzie średnia wieku to 30+ a całokształt ich nie interesuje. Co uważacie? Jakieś radio przyciągnęło Was na dłużej a moje przemyślenia są błędne? Pozdrawiam.
×