Skocz do zawartości

JacobØnly

Użytkownicy
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

JacobØnly wygrał w ostatnim dniu 4 Luty

JacobØnly ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2 Neutral

O JacobØnly

 • Urodziny 01.07.1993

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Cześć! Jeżeli nie posiadacie planów na sobotę to chciałbym zaprosić WAS na 8 edycje Music Peace in the World! Startujemy od godziny 16:00 PLAYER RADIOMRS , housowe dźwięki do 20'stej a następnie mocne techniczne granie! Potwierdź swoją obecność: Wydarzenie!
 2. SŁUCHAJ! Jacob'Ønly-#szarychodnik 005
 3. Szukam prezenterow

  Coś uświadomię. Strona jest waszą wizytówką , nikt o zdrowych zmysłach lub jakimkolwiek doświadczeniu nie będzie chciał grać w radiu gdzie otrzyma informacje [ jak dla Ciebie ważna jest strona to radio nie jest dla Ciebie]. Po drugie jeżeli bawicie się w radiowców to róbcie to dobrze i nie oczekujcie braku hejtu. Powodzenia ale wątpię że ktoś konkretny będzie chciał do Was dołączyć po tym co przeczyta w tym temacie.
 4. Nabór

  Nie wspomnę o tym bałaganie na stronie który widnieje na dole Jeden player działający - drugi nie - logo (button) wrzucony gdzie popadnie 1000 darmowych pierdółek. Pytanie do właściciela: Podoba Ci się ta strona? Dlaczego reklamujesz coś co wygląda jak brudnopis roboczy?
 5. Radio Kozienice

  Witam! Moje subiektywne spojrzenie na radio jako słuchacz. Wygląd: Prosty wygląd szablonu czytelny lecz bardziej czuje się jak na portalu informacyjnym niż radiu. * za dużo informacji (ograniczyłbym) * [Włącz radio Kozienice!] - lepiej pasowałby tam player niż odnośnik do niego , ewentualnie jakieś ikony winampa / play. * Logo zbyt małe i góra strony wydaje się pusta. * Strona przyzwoicie działa na smartfonie. Reszta: * cba (myślę że do zmiany) * ludzie którzy są z miasta Kozienice czuli by się dobrze , natomiast reszta nie do końca więc zamykacie sobie trochę drogę dla innego słuchacza. * plusik za omijanie discopolo :-) Powodzenia!
 6. Słychać na jeden kanał

  Mikrofony najczęściej są mono , wejście liniowe jest stereo dlatego słychać tylko na jednym kanale. Według mnie do dynamicznego mikrofonu jest potrzebny przedwzmacniacz aby to miało sens.
 7. Radio Noname Party

  1) "Najlepsze radio w sieci" - no nie wiem. (Hasło do zmiany). 2) dash256 a dlaczego nie radio noname? 3) Podziwiam za próbę ale mało profesjonalnie to wygląda. 4) To nie hejtowanie tylko spostrzeżenia które nasuwają się jako słuchaczowi. Pozdrawiam.
 8. Radio dobre na każdy sezon

  Nie przesadzajmy że pory roku mają wpływ na słuchanie radia. Zbędna statystyka. Radio FM jest wszędzie / sklepie / taxówce / na bazarze / w domu.
 9. playerek

  Przetłumacz sobie stronę jeżeli masz problem z angielskim. Gdybyś nie wiedziała jak to się robi to tutaj zostawiam opcję numer 2 TŁUMACZ :) Pozdrawiam.
 10. playerek

  Sprawdź sobie jeszcze ten temat POMOC .
 11. playerek

  Po pierwsze to znów nie ten dział. Na przyszłość czytaj opis działu (POMOC) byłby odpowiednim. Jeżeli to xat (czat) to tutaj - POMOC masz opisane jak dodać. Gdyby nie o ten czat chodziło to rozwiń swój problem. Pozdrawiam.
 12. Proponuje zostawić nagranie z audycji aby potencjalny "pracodawca" mógł ocenić twoje umiejętności a przede wszystkim głos. Pozdrawiam :-)
 13. Polecam - http://www.wnradio.pl :-)
 14. Radio ZERK FM

  Oferujesz dokładnie tyle samo co 90% rozgłośni internetowych. Dlaczego akurat twojej rozgłośni miałbym słuchać?
 15. - Pseudonim artystyczny: OZELIFE czyt. OneLife - Staż: 7 lat (z przerwami) - Informacje o sobie: Pochodzę z Łodzi,mam 24 lat. - Preferowane gatunki muzyczne: Strice House - Doświadczenie: Miałem okazję prezentować swoje podcasty w wielu rozgłośniach internetowych od RadioTP do RadioParty. Byłem współzałożycielem nie istniejącej już rozgłośni internetowej (UPRADIO). Aktualnie pomysłodawca wydarzenia o nazwie Music Peace in the World. Wymagania moje nie są duże,chciałbym tylko aby radio miało jakikolwiek pomysł na siebie. Ukierunkowane w danym gatunku i stylistyce. W radiu chciałbym posiadać tygodniowy podcast w późniejszych godzinach. Kontakt priv lub w temacie. Pozdrawiam, Maciej
×