Skocz do zawartości

UKRADIOFM

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez UKRADIOFM

 1. W ostateczności wyrażam sprzeciw nałożonego na moje konto ograniczenia  .  gdyż jest nie zasadne I bez postawne  . Nie otrzymałem żadnego upomnienia ! na które miał bym nie zareagować .  

   

  W związku z powyższym proszę o zdjęcie kary na mnie nałożonej w postaci ograniczenia , Badz sprecyzować oraz uzasadnić bądź udowodnić  łamanie przez moją osobe zasad regulaminu porta radiowy . 

  Z Poważaniem Marcin Pierzchała UK RADIO FM

  1. kosti

   kosti

   Pierwsze ostrzeżenie dostałeś za pisanie nie na temat. 

   Kolejne również, przez co teraz każdy Twój post będzie musiał zostać ręcznie zatwierdzony, bądź usunięty. Kara z uwagi na liczne zgłoszenia Twoich postów, które nic nie wnoszą do tematu. 

   Jeśli nie zgadzasz się z nałożoną karą, zgłoś to Administratorowi forum. 

  2. UKRADIOFM

   UKRADIOFM

   Pańska wypowiedz nie ma żadnego związku uzasadnienia nałożenia na moje konto ograniczenia  .  Jęzeli uważa Pan nałożenie na konto mojej osoby kary .  uzasadniając Proszę ..  udowodnić w jakich dniach ,  przy jakim wpisie otrzymałem upomnienie Od jakiego kol wiek moderatora ?  

    

   W chwili obecnej widzę pierwsza informacje ponoć zgłaszanych przez inne osoby moich komentarzy na portalu które nie maja na celu ubliżania,  spamowania, obrażania, wyzywania, czy nawoływania do nienawiści.  każdy mój komentarz odbywa się zgodnie z zasadami zaakceptowany przez moja osobę . portalu radiowego.pl  

    

   W dalszym ciągu uznaje kare za nie uzasadnioną I nie zgodną z właściwością nałożenia jakiego kol wiek ograniczenia konta . 

    

   W celu podtrzymania kary domagam sie udowodnienia właściwie nałożonej kary w celu uzasadnienia podstawy .  Albo zdjąć ograniczenie konta nałożonego na konto mojej osoby . 

    

   Pozdrawiam Serdecznie Marcin Pierzchała - UK RADIO FM 

  3. kosti

   kosti

   To moja ostatnia odpowiedź tutaj, dalej dyskutuj z Administratorem jeśli uważasz nałożenie kary za bezzasadne. 

    

   Poprzednie ostrzeżenie dostałeś 8 maja. 

   Informacją dla użytkownika:

   "Nie zakładaj kolejnych tematów związanych tylko z jednym radiem.

   Już raz Cię upominałem."

    

   Kolejne Twoje posty tutaj nie będą akceptowane, więc nie trać swojego i mojego czasu, i pisz bezpośrednio do Administratora forum. 

 2. Dziękuje za pozytywną Opinie . bardzo mnie cieszy widok tak miłych słow opisujacych mój project .
 3. Jak w temacie Z całego serca chcę podziękować Moderatorowi @kosti Za pomoc w uporządkowaniu mojej str www https://ukradiofm.pl gdyby Nie Twoja pomoc ! z projektu zrezygnował bym szybciej niz założyłem działanie . @kosti DZIĘKUJĘ BARDZO . Uratowałeś Mi Du**
 4. UK RADIO FM - Zapraszam do współpracy ! Radio z planami na przyszłość . Poszukujące ogarniętych prezenterów .
 5. UKRADIOFM

  IceCast

  To już nie ma znaczenia .. jak napisałem wyżej , byłem zainteresowany . Lecz w ostateczności wybrałem innego usługodawcę hostingu radio . Skoro w prosty sposób nie można aktywować konta w SLOTEX.
 6. UKRADIOFM

  IceCast

  Oczywiście że sprawdzałem folder spam . Ponad to dla pewności! Rejestracji konta dokonywałem kilku krotnie z kilku dniowymi odstępami . I w dalszym ciągu od Was nie otrzymałem żadnego e mail aktywacyjnego.
 7. UKRADIOFM

  IceCast

  Byłem zainteresowany usługami Firmy SLOTEX jednak po owej rejestracji , nie otrzymałem na e-mail żadnej informacji o rejestracji Albo chociażby linku aktywacyjnego . W ostateczności wybrałem innego usługodawcę . Nie polecam SLOTEX
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.