Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 25.10.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. Siemanko, mam dla Was kolejny szablon pod radio. Do edycji przyda się minimalna wiedza z zakresu PHP HTML/CSS. Generalnie, aby uruchomić na nim swoją stację wystarczy edytować plik: inc/ustwienia.php Wszystko jest opisane w komentarzach, więc nie powinno sprawić nikomu większego problemu edytowanie tych ustawień. Struktura opis itp, jest opisana wewnątrz szablonu. Co potrzebne: Jakiś program do edycji kodu polecam Notepad++ Serwer może być jakiś wykupiony, lub lokalny na komputerze np XAMPP Program do grafiki, polecam darmowy GIMP ZOBACZ DEMO Pobierz z GitHub-a UWAGA: Szablon prawdopodobnie NIE będzie działał poprawnie na darmowych hostingach.
  4 punkty
 2. Witam serdecznie Moja oferta dotyczy pomocy stylowania (zmiany wyglądu) podstron Panelu Radiowego (widżetów) dla posiadaczy kont premium (opcja nie jest dostępna dla posiadaczy zwykłych kont). Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę pisać PW. Zapraszam
  2 punkty
 3. Podejrzewam, że to radio, które ma w podpisie... Ale mogę się mylić. Mimo wszystko, to nie temat o radiu Secretland, tylko o Ukradio. Jeśli w tym dziale istnieje takowy wątek, odnajdźcie i oceńcie jego stronę. "Nie chce mi się" - to nie wytłumaczenie.
  2 punkty
 4. Cześć. W jakim sensie ukrytego? Maskowanie Tor-em, lub VPN-em? Pokaż jakieś zrzuty ekranu, ewentualnie same adresy IP. Jeżeli dany osobnik notorycznie omija bana IP, to niestety nie ma możliwości innej blokady. Dam ci jednak radę. Najlepiej to ignorować, powiedzieć pozostałym prezenterom, aby robili to samo. Wiadoma sprawa, że to nic przyjemnego czytać bluzgi na swój temat, jednak niekarmiony troll zdycha z głodu.
  1 punkt
 5. Ojoj, a gdzie moja kolacja, pusto się zrobiło, a ok rozumiem https://ukradiofm.pl/regulamin-konkursu/ zgodnie z Twoim regulaminem : Zastrzegamy sobie prawo manipulacji konkursem o raz pomawiania Oraz przyspieszenia ogłaszania zwycięzcy konkursu . Rozumiem, to jest ta manipulacja Och szkoda, bo była by udana randka
  1 punkt
 6. Club In the Mix – muzyka Clubowa różnych gatunków: Klasyczny House, oraz odmiany: Funky, Jackin, Deep, Progressive, ELectro. W Programie usłyszycie nowości, PowerPlaye, niezapomniane hity, a także nagrania sprzed lat. Swoje miejsce będzie miała muzyka Dance z lat ’90. Nie zabraknie mixów Live. Do udziału zapraszamy słuchaczy – piszcie do nas i przesyłajcie pozdrowienia dla swoich znajomych. To wszystko na Eurostacja.pl w Każdy Piątek od 21:00 do 1:00 am DJ Juliusz Zaprasza. . http://www.eurostacja.pl
  1 punkt
 7. Ja to kupuje ! wg mojej ocenie projekt sam w sobie ma kilka poprawek które z pewnością mogę pomóc wprowadzić. jednakże , cały projekt po prze analizowaniu jest bardzo ciekawy I z pewnością wg mojej oceny . należało by takie pomysły promować ! widać pomysł , jest pasja I determinacją . Nie obrażając innej stacji tego forum to radio wygrywa najlepszym pomysłem , determinacja A co najważniejsze pasją . Życzę powodzenia I pro psuje takie projekty !
  1 punkt
 8. Projekt sam w sobie jest bardzo ciekawy . wszystko zależy od odbiorcy w jaki sposób odbiera czytaną treść informacji . Jak dla mnie kiedy budujesz dom buduj go po swojemu , nie ingeruj w opinie innych . pamiętaj! to twój dom I to Ty w nim zamieszkasz .
  1 punkt
 9. Radio ewidentnie opierające się na dobrej zabawy ludzi +40 , szata graficzna patrząc na aktualne pozostałości aktywnych rozgłośni internetowych to jakieś lata 2000... Mnie to radio niczym nie przyciąga... Pozdrawiam.
  1 punkt
 10. Problem rozwiązany hmm, lecz zostawię info dla pozostałych użytkowników. KOD: /* Wyróżnienie trwającej audycji */ .trwajaca-audycja { font-family: 'Kaushan Script', cursive; color: #ff0033; font-weight: bold; } Faktycznie nie działa, wygląda na to, że klasa trwajaca-audycja nie jest podpięta do skryptu ... Aby zmienić styl trwającej audycji, należy się odnieść bezpośrednio do pogrubionego elementu b. Jest to jedyny taki element w skrypcie, więc nie będzie kolidował z pozostałymi. b { font-family: 'Kaushan Script', cursive; color: #ff0033; font-weight: bold; } Należy pamiętać, aby w opisach audycji do pogrubiania używać: <strong>cośtam</strong> zamiast <b>
  1 punkt
 11. <?php include('../szablon/includes/ustawienia.php');?> <?php /** * SHOUTcast 2 statistics class * * @author PortalRadiowy.pl * @copyright 2016 PortalRadiowy.pl * @version 1.3 */ Zmień na: <?php /** * SHOUTcast 2 statistics class * * @author PortalRadiowy.pl * @copyright 2016 PortalRadiowy.pl * @version 1.3 */ $ip='s3.slotex.pl'; $port='7400'; $czas='20'; Skasuj include i daj bezpośrednio w plik. Prawdopodobnie podałeś złą ścieżkę do ustawienia.php. Efekt: Klik //edit zapomniałem o $czas='20';
  1 punkt
 12. wszelkie bajery flashowe niestety są już nie wspierane i znikają, proponuje tutaj pomoc kostka który stworzy ci odtwarzacz w html5 dostosowany do twojej strony
  1 punkt
 13. Panowie... za chwilę się pozabijacie. A temat rzeczywiście dotyczy konkretnego radia więc jak gdyby powstał offtopic. Ogólne dyskusje o radiach internetowych<-- w tym dziale możecie kontynuować temat polszczyzny i używanego języka w eterze.
  1 punkt
 14. Widzę kolega polonista. Nie żebym się czepiał bo sam popełniam błędy zarówno te ortograficzne jak i interpunkcyjne, nie wspomnę o składni ale... No właśnie ale proponuję zanim zaczniesz zwracać uwagę zacząć od siebie. Obrońca języka ojczystego używający zamiast przepraszam Panowie - Sorry Panowie?? Rozumiem że Panowie z dużej litery ze względu na szacunek?? Przy okazji poprawna forma to "polskojęzycznym". Nie jestem specjalistą ale nad interpunkcją w powyższej wypowiedzi pewnie też można by się pochylić.
  1 punkt
 15. Czytam powyższą dyskusję i nachodzi mnie taka refleksja .... Jesteśmy w Polskojęzycznym internecie. Jesteście jak się domyślam Polakami. Robicie radia po Polsku i dla Polaków. Czyli podstawowym narzędziem słownym jest język Polski. Dlaczego więc tak często używacie go niepoprawnie i z błędami? Ponadczasowe pisze się razem. To taki na szybko przykład z zamieszczonej reklamy kilka postów wyżej. W całej dyskusji jest tego dużo więcej. Sorry Panowie, ale jeśli tak podchodzicie do robienia radia, jak do poprawności językowej, to nie jest to amatorska zabawa w radio, tylko amatorszczyzna.
  1 punkt
 16. Ha no widze ego masz przerośnięte. Jesli zaproponowałem Ci szukanie ekipy która pozwoli Ci rozwijać swoje upodobania nie miałem na myśli mojej. Bez obrazy ale po pierwsze z tego co zauważyłem dużo gadasz mało robisz. Po drugie, kolejne spostrzeżenie to naprawdę mało potrafisz, skoro strona wygląda jak wygląda, po trzecie w ekipe mam ludzi którzy już ze mną współpracowali od wielu lat i zasłużyli na to by w niej być. Ale żeby nie było zapraszam do mnie na stronę, dostępna jest dla każdego miłośnika muzyki. Moze tam coś sobie podpatrzysz choc moja strona nie jest tak genialnym projektem jak Twój.
  1 punkt
 17. Może dokończ to na spokojnie... Z tego co zrozumiałem z wcześniejszych wpisów, robisz tę stronę za pomocą telefonu? Dlaczego? Co do certyfikatu, który upierasz się, że działa prawidłowo. Otóż, nie... nawet napisałem Ci czego brakuje, aby ten stan zmienić. Napiszę wyraźniej... przekierowanie 301 w pliku .htaccess. Na Twoją witrynę dalej można wejść używając używając http://. Nie chce mi się sprawdzać jakiego hostingu używasz, ale jak wpiszesz zapytanie do wielkiego, grubego wujka G mniej/więcej takie: wymuszenie https + nazwa hostingu To zostanie Ci objawiona ścieżka do naprawy tego drobnego, lecz mającego spory wpływ na działanie strony i pozycjonowanie błędu.
  1 punkt
 18. Nie traktuj tego co napisałem jako hejt, czy próbę dogryzania, a jako wskazówki, co wypadałoby poprawić. Fajnie, że robisz wszystko sam i masz determinację, aby z tym walczyć. Pytanie tylko, czy Wordpress jest Ci potrzebny? Z perspektywy czasu może się przydać, pod warunkiem, że będziesz miał redaktorów, którzy będą pisać (nie ctrl+c ctrl+v) artykuły. W mojej ocenie zdecydowanie łatwiej zrobić radio w html/css/js/php bez użycia CMS-a. Wyjątkiem są tylko radia z dynamiczna treścią, ale jak wcześniej wspomniałem do tego potrzebni są ludzie, którzy maja tzw lekkie pióro. No nic, powodzenia z projektem.
  1 punkt
 19. Może najpierw dokończ tę stronę zanim zaczniesz ją reklamować i mustrować prezenterów? 1. Rozjechana nawigacja + zasłaniająca wtyczka ... 2. Co do samej wtyczki.. źle skonfigurowana. 3. Pobierz wtyczkę?? Jaką?? + TUNEIN to linki do playlist, do odtwarzaczy winamp/wmp... 4. Może i ma.. ale oczywiście źle skonfigurowane, brak przekierowania 301 w .htaccess A to tylko niektóre błędy, które udało mi się wyłapać.
  1 punkt
 20. Witajcie. Czasem zdarza się tak, że chcąc zagrać audycję na radio okazuje się, że nie działa Ci Twój mikrofon i nie masz innego pod ręką. Wówczas, możesz wykorzystać do tego swój telefon i pc. W tym poradniku pokażę Wam jak to zrobić. Będziemy potrzebowali następujące składniki Aplikacja WO Mic działająca na telefonie. Przechwytuje Twój głos przez mikrofon telefonu i przesyła go do komputera. Google Play lub App Store Klient WO Mic działający na komputerze. Łączy się z aplikacją, odbiera dane głosowe i przekazuje je do wirtualnego urządzenia mikrofonowego. Klient WO Mic dla systemu Windows Wirtualne urządzenie WO Mic, które działa również na komputerze, ale w przestrzeni jądra. Odbiera dane głosowe z programu klienckiego, symuluje prawdziwy mikrofon i dostarcza dane audio do aplikacji, takich jak Rejestrator dźwięku. Załączona w tym temacie poniżej grafika pokazuje, w jaki sposób przechwycone dane głosowe przepływają przez te komponenty. Sterownik urządzenia WO Mic dla systemu Windows Konfiguracja dla Linux Trzeba zainstalować te trzy komponenty zeby to zadziałało. Po instalacji przechodzimy do menedżera urządzeń (wciśnij windows+x na klawiaturze) Powinno się Wam wyświetlić w nim zainstalowane urządzenie. Tzn,że instalacja powiodła się. Jako transport mamy do wykorzystania WiFi , Bluetooth lub USB. Moim faworytem jest kabel USB. Zanim odpalimy klienta VO Mic odpalcie aplikację na telefonie. Ważne, aby właczone było na Waszym urządzeniu mobilnym debugowanie USB jeśli korzystamy z transportu USB. Sprawdźmy zatem to! Na większości urządzeń z Androidem 3.2 lub starszym opcję można znaleźć w Ustawienia> Aplikacje> Programowanie . W systemie Android 4.2 i nowszych opcje programisty są domyślnie ukryte. Aby go udostępnić, przejdź do opcji Ustawienia> Informacje o telefonie i siedem razy dotknij Numer kompilacji . Wróć do poprzedniego ekranu, aby znaleźć opcje programisty . WAŻNE! Odpalając klienta i Aplikacje upewnijcie się czy transport z jakiego chcecie skorzystać jest identyczny zarówno w apce jak i klijencie. Czyli mając ustawione w tel transport USB w kliencie róznież musi być włączone USB tak samo upewnijcie sie czy porty są takie same. Idziemy dzalej... Odpalając VO MIC możemy napotkać błąd typu: brak msvcp140.dll ale tym się nie przejmujmy i nie zrażajmy. Wystarczy zainstalować Visual C++ Visual Studio Jeśli to nie pomoże u nadal bedzię występował bład o braku tej biblioteki, zrób tak: Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start , kliknij Wiersz polecenia (Administrator) . Wpisz „ sfc / scannow ” bez cudzysłowów i naciśnij Enter . Po zakończeniu skanowania uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy nie ma problemu. Szczerze pisząc mi pomogło dopiero pobranie pliku Msvcp140.dll i otworzenie do za pomoca klienta VO Mic. Teraz tylko w ustawieniach dzwięku zmieniamy VO Mic na głowny mikrofon i powinno działać. W razie pytań prosze pisać w temacie lub odsyłam WO Mic - często zadawane pytania Jest skrót konfiguracji tego oprogramowania. Cały opis konfiguracji: Przejdź do strony producenta
  1 punkt
 21. Piszac krótko i na temat - to radio to zupełnie nowa jakość w polskich radiach internetowych. I to z każdej strony. Nie boje sie tego napisać, że reszta polskich radii internetowych przy tym przypomina, jakby utknęły w czasach wynalezienia internetu. A tego właśnie szukałem od kilku lat, czegoś co w formie i podejsciu jest tu i teraz a nie utknęło w zamierzchłej przeszłości. I ten...Fajnie jest móc zagrac to co naprawde się lubi bez obaw, ze słuchacze pouciekają Radio Clubbers Rulezzz!!!
  1 punkt
 22. 1 punkt
 23. ---- FANPAGE - https://www.facebook.com/DjkaNonStop INSTAGRAM - https://www.instagram.com/djkanonstop/ WSPARCIE/DONATE - https://www.paymedia.pl/djkanonstop YOUTUBE - https://www.youtube.com/channel/UCW33NX-OvOWKDekkw1gHhxg SOUNDCLOUD - https://soundcloud.com/djkanonstop OFFICIAL SITE - https://www.djkanonstop.pl ---- Jeśli masz ochotę wesprzyj moją twórczość If you want, support my work Dziękuję za wsparcie / Thanks for support ► Play ▌▌Pause █ Stop The Best and the Prettiest DjkaNonStop My Tracks DjkaNonStop - Senses Explosion Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=5m2vGW6eU_M Czas: 6:47 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - Nightmoth Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=fKqKL_tdxx4 Czas: 3:54 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - Heart Beat Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=jczSZl87I7g Czas: 4:30 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM My Mush' up Djka NonStop - Breakdown Vs fu*k Me Vs We Run The Night [Mash Up] Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=AdVlBJRr6xo Czas: 5:33 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - Sound Bass Klubowicze [Mash Up] Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=dURW8qsR76U Czas: 2:57 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM My Dj set DjkaNonStop - Hot Mix Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=Nl1Zsiv7SAs Czas: 2:06:36 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - Vixa Pixa Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=1uDW3meB9_A Czas: 1:59:25 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM Djka NonStoP - Colored Mix Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=_CtBNKbWPbI&t=27s Czas: 42:06 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - The Power Of Music Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=TKWaaRDR7eQ Czas: 1:50:50 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - Freaky Mix Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=NNK6VZnyj74 Czas: 1:59:59 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - Car Music Mix Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=w_tRmdwGLhE Czas: 1:02:48 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - Promo Essence Of Music Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=PJOGwJbiUbY Czas: 1:59:48 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM DjkaNonStop - Last Night Session Link do odtworzenia: https://www.youtube.com/watch?v=lSQOlPNFTdE Czas: 1:04:35 Jakość: 320 kbps Tempo: 135 BPM Jestem otwarta na wasze opinie, miłego odbioru Zwolenników mojej twórczości, Zapraszam na mojego FanPage https://www.paymedia.pl/djkanonstop Miłość/Love
  1 punkt
 24. Ponownie zapraszam, tu lub na FB
  1 punkt
 25. Siema! Najlepszym wyborem dla Ciebie myślę że będzie Radio FTB. Ponad 20 lat na rynku. Najstarsza rozgłośnia internetowa w Polsce. 4 kanały do grania do wyboru. +Klub +Disco Polo +Flash FM.(Polskie i zagraniczne hity radiowe) +House/Trance Zapraszam do kontaktu! www.radioftb.net
  1 punkt
 26. Domena wcale nie jest taka unikalna, aby o nią walczyć, zwłaszcza, że pod warunkiem reklamy Twojego radia, szukasz jelenia ? Kto ma pomysł na radio, to zaufaj, będzie na nią miał i stworzy własną nazwę od podstaw a nie jakaś domena, która pewnie w google już ma burdel. YES, to razi w oczy. Zwłaszcza, że forum pokazuję tutaj błędy i można je poprawić
  0 punktów
 27. rozumiem,że reklama ważna rzecz, ale reklamowanie radia na innej stronie radia. trochę Cię poniosło. ..
  0 punktów
 28. "(...)(WARÓNEK) !! Przekazując Tobie domenę z hostingiem wymagam jedynie dopisania -- UK RADIO FM Z (link) do strony (...)" WARÓNEK - au moje oczy... Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać.
  0 punktów
 29. Brak argumentów , brak profesjonalnego podejścia ... skorzystam ale z nieczytania tych głupot. Nie POZDRAWIAM!
  0 punktów
 30. Dzień Dobry! Po pierwsze bardzo dużo błędów ortograficznych na przyszłość proponuję przed publikacją przeczytać wszystko jeszcze raz i skorygować błędy (poprawnie wszystko napisane zostawia dużego plusa w oczach czytającego). Chaotycznie napisany tekst, mimo wszystko strona nie przyciąga uwagi (wygląda źle),powodzenia,oby chęci nie zabrakło. Pozdrawiam
  0 punktów
 31. Znowu zmiany, niekoniecznie na lepsze. Przecież tu nic do siebie nie pasuje... Na górze chaos.. Panel boczny chaos do kwadratu.. Stopka hmm nawet nie wiem jak to opisać. W kontakcie przyciski do udostępnienia, oraz prawdopodobnie pozostałość po wtyczce z formularzem. Znowu zapowiadasz wielki re-start, a robisz wszystko po łebkach, niedokładnie. Usiłujesz zrobić profesjonalne radio, z profesjonalną stroną... Jak rozmawialiśmy jakiś czas temu, powiedziałem Ci gdzie robisz błędy. Te, które tutaj pokazałem to tylko nieliczne. Kolejna sprawa APKA, mówiłeś, że ma być jakaś super wypasiona za $$, a tutaj jakaś taka średnia. Przyjrzę się jej dokładniej jak będę miał chwilę. Która to już próba? 10?
  0 punktów
 32. Nie obraź się Marti, ale straszny nieład i bałagan panuje na Waszej stronie. Brak jakiegoś doboru kolorystyki strony. Napisz do mnie na priv, pomogę chętnie ze względu na stare czasy Widzę, że macie stronę na wordpress to tym bardziej napisz do mnie Pomogę jeśli chcesz
  0 punktów
 33. Czyli znowu piszesz, że coś jest super wspaniałe, a to dopiero plany... który to już theme? Szusty?
  0 punktów
 34. Nie będziemy usuwać tamtych tematów. Połączyłem je. Nie rób spamu.
  0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.