Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 16.09.2018 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  W dzisiejszym Poradniku Pokaże jak Skonfigurować Wtyczkę Shoutcast dla Winampa 1.) Na początek ściągamy Winampa I wtyczkę shoutcast i instalujemy Download 2.) Po zainstalowaniu Przechodzimy w Winampie: Opcje --> Pereferencje --> Szukamy Wtyczki --> Efektów/DSP (Ctrl + P) 3.) Teraz Wybieramy SHOUTcast Source DSP v2.3.5 [dsp_sc.dll] I konfiguruj Wtyczkę 4.) Teraz Przechodzimy W zakładkę Output 5.) W zakładce "Login" Podajemy Dane do Nadawania Takie jak "IP,Port,Hasło i Nazwę Prezentera" 6.) Przechodzimy Następnie W zakładkę "Directory" i Podajemy "Nazwę audycji I Stronę radia" 7.) W zakładce "Encoder" Wybieramy Typ i Jakość nadawania 8.) Przechodzimy teraz do zakładki "Titles" i tam wybieramy czy ma pokazywać tytuł i nazwę aktualnie grającej piosenki 9.) Zostało nam teraz wybrać zakładkę Input W nie Wybieramy Naszą kartę dźwiękową i nasz mikrofon i następnie ustawiamy Suwaki -Music Level: -1 dB -BG Music Level: -20 dB -Mic Level: -8 dB -Fade Time: 500ms -Capture Davice Fade Time: 500ms 10.) Przechodzimy ponownie w zakładkę "Output" i klikamy "Connect" już możemy grać na naszym Radiu Projekt I Opracowanie: Little_gray
 2. 1 punkt
  Radio to ludzie którzy je tworzą ..... Dołączę do ekipy, w której można miło spędzić czas wieczorem… bez narzucania z góry ilości godzin tygodniowo.
 3. 1 punkt
  http://radio40plus.pl/ zapro zawsze około 24 słucchaczy
 4. 1 punkt
  Ale to nie jest Twój temat więc tutaj nie szukasz Ty tylko autor
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Muzyka jest dla Ciebie pasją? Chcesz się nią podzielić? A może po prostu chcesz spróbować swoich sił jako prezenter radiowy? Wspaniale! Zapraszamy do Naszej ekipy! Pomóż nam się rozwijać i wspólnie stwórzmy coś, czego słuchacze nie zapomną! Od kandydatów oczekujemy: - Wysokiej kultury osobistej - Stałego dostępu do internetu - Dobrej dykcji i przyjemnego głosu - Stale aktualizowanej legalnej kolekcji muzycznej - Sprawności manualnej w stopniu pozwalającym na obsługę programu do nadawania audycji radiowych, radiowego GG, panelu radiowego oraz czynnego udziału w dyskusji na Pokoju Radiowym Pomimo tego, że Radio Mbox jest młode posiada doświadczoną ekipę, która w każdej chwili służy pomocą. Zapoznaj się z zakładką Radio i Ekipa na naszej stronie www.radiombox.pl Z Naszej strony zapewniamy: - Miłą atmosferę - Możliwość rozwijania swoich zainteresowań - Możliwość wspólnej pracy z kreatywnymi pasjonatami przy tworzeniu wyjątkowego Radia o wysokim poziomie kultury - Możliwość realizacji Twoich pomysłów - Wsparcie techniczne aby jakość audycji była na jak najwyższym poziomie - Dynamiczny rozwój Radia Zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego
 7. 1 punkt
  Witam, tworzę mały projekcik. Potrzebuję kilku stacji, których odtwarzacz będę mógł umieścić na stronie. Oprócz playera, będzie również link do strony radia. Więc jest to swego rodzaju darmowa reklama. Nie chce jednak stacji, które padną po miesiącu bo się znudziło bawienie w admina radia... Stacja musi być ukierunkowana pod jeden gatunek muzyczny, tzw. mixy odpadają. Informacje, które potrzebuję: Nazwa Radia: Link do strony: Gatunek muzyczny: Jak długo działa Radio: IP/HOST:PORT: np (s1.slotex.pl:8080) Jeżeli chcesz zgłosić swoje radio napisz odpowiedź w tym wątku, albo użyj TEGO formularza.
 8. 1 punkt
  Link naprawiłem. Dzięki. Niestety, napisałeś, że gracie wszystko, czyli mix, więc niestety odpada. Poszukuję stacji nadających bardziej monotematycznie, takich jak dodał wyżej soundplayer.
 9. 1 punkt
  Polecam kolege, szybka reakcja konkretnie załatwiona sprawa. Dziękuje.
 10. 1 punkt
  Pięknie wytłumaczone ! Lubię starsze kawałki Disco Polo, ale jak czytam głupoty jakie wypisuje Michał, to mnie krew zalewa. Dodam tylko jeden z nielicznych przykładów które działy się w sumie niedawno. Bilety na koncert Metalliki w Wawie czy Krakowie zostały wyprzedane w zaledwie parę godz, a mi udało się dostać bilety jedynie do czech bo były tańsze. Jeśli nie jeździsz na koncerty rockowe, to co Ty człowieku możesz o tym wiedzieć !
 11. 1 punkt
  Pogratulować wiedzy i ............ poczucia humoru. Ale żeby nie być gołosłownym podam Ci kilka przykładów Rok 2000 - koncert pod Krakowem Scorpions - widzów około 800 000 !!! Rok 1997 - Koncert J.M. Jarre w Moskwie - widzów około 3 500 0000 !!! Rok 1994 - Koncert Roda Stewarta na Copacabanie - widzów około 3 500 000 !!! To tylko kilka przykładów. Koncertów na których bywa ponad 100 000 widzów gwiazd rocka mógłbym Ci tu wyliczyć setki. Rozumiem, że "gwiazdy" ukochanego przez Ciebie nurtu nawet w Pcimiu Górnym są w stanie zebrać na swoim koncercie tłumy - ile ?? 20 000 czy 30 000 widzów ??
 12. 1 punkt
  Odezwij się do mnie, obgadamy temat.
 13. 1 punkt
  według mnie to jest bujda coś na kształt serwisu freeshautcast kochani nie ma nic za darmo sory ale ja w to nie wierzę
 14. 1 punkt
  Ta.... Ilu ludzi, tyle punktów widzenia. I prawidłowo. Cieszy to, że są osoby które nadal szukają jakości, choć mam wrażenie, że z upływem lat również i tych ludzi ubywa - nie dlatego że odchodzą z tego świata, tylko uginają się pod ciężarem obecnej kultury, która aprobuje "radyjka", "plastik" i inne twory oddalające się od jakości i zaczynają takich rzeczy słuchać. A następne pokolenia wychowane w takich realiach, po prostu traktują je, jako coś normalnego i żyją w przekonaniu że to tak właśnie powinno wyglądać. Oczywiście liczebność internetowych stacji radiowych jest tak wielka, że każdy znajdzie coś dla siebie, również Ci którzy szukają jakości - trzeba tylko poszukać. Natomiast należy pamiętać, że rozmawiamy "tylko" o hobby na forum które zrzesza hobbystów od strony nadawczej jak i odbiorczej. Jak każde hobby, może być traktowane mniej lub bardziej poważnie w zależności od tego, czego dany człowiek potrzebuje, by to hobby przynosiło mu satysfakcję. Jeden zadowoli się robieniem zdjęć prostym aparatem kompaktowym a drugi te same zdjęcia będzie robił lustrzanką z wypasionym obiektywem - oboje zajmują się tym samym i są zadowoleni. Podobnie z radiem internetowym. Tylko że... nikt już nie robi zdjęć naświetlając papier światłoczuły przez słoik wypełniony wodą. Tak własnie odbieram to, co się dzieje na naszym rynku internetowych stacji radiowych.
 15. 1 punkt
  Kochani, mam do Was jedną prośbę... Ja wiem że język polski ewoluuje pod naciskiem zapożyczeń z języków obcych a zwłaszcza angielskiego ale zwrot "na radiu" lub "na radio" to kaleczenie naszego języka. Można grać na dachu na cymbałkach ale nie "na radio" a w radio (radio, jako że pochodzi z języka obcego jest formą nieodmienną - w j. polskim przyjęła się forma odmiany "radia"). Złakobieto - tak, zajmowałem się stawianiem radia od zera ale z założeniem trzymania pewnej i ustalonej jakości. Była więc strona w domenie FM, były równolegle realizowane streamy w jakości 320kbps oraz 128kbps (oba stereo mp3 z próbkowaniem 44,1kHz), była surowa selekcja prezenterów i wiele innych rzeczy o których obecnie mało kto myśli, łącznie z pozycjonowaniem strony radia. A czym to skutkowało? - zauważeniem w sieci - licencją radiową - płytami i wywiadami od młodych zespołów, które chciały zaistnieć na rynku - płytami z wytwórni oraz gadżetami od pozyskanych sponsorów, które były rozdawane jako nagrody podczas konkursów na antenie - współpracą z portalami muzycznymi, która skutkowała zamieszczaniem ich treści na stronie radia a na ich stronach naszego playera radiowego - fizycznymi bannerami radia na koncertach i wydarzeniach muzycznych O takich pierdołach jak zaistnienie na platformach satelitarnych jak telewizja N (obecnie NC+) czy inne nie będę się rozpisywał. Tak samo nie wyliczę kosztów jakie ponosiliśmy ale jak wspomniałem, pięć osób tworzyło to radio i pompowało swoje pieniądze a potem doszli jeszcze pozyskani sponsorzy. I teraz pytanie za 100 punktów - dla czego tego radia już nie ma? Bo ludzie którzy poświęcali się temu projektowi w końcu założyli rodziny, realizowali kariery zawodowe i nie znalazły się kolejne młode i odpowiedzialne osoby, które potrafiłyby udźwignąć ten ciężar. A wysiłek przy takim projekcie jest ogromny... Ja będąc w swojej normalnej pracy, w dni robocze poświęcałem w niej około 2 godzin na załatwianie różnych spraw, realizowaniem rozmów z zainteresowanymi stronami. A po powrocie do domu poświęcałem kolejne 4 do 6 godzin. A osób które były zaangażowane przy realizacji tego projektu od strony technicznej i marketingowej było 5 i każdy poświęcał minimum tyle czasu. W weekendy zdarzało się, że większość czasu była podporządkowana pod radio. A największa satysfakcja pojawiła się wtedy, gdy rozpoznawalna grupa medialna złożyła ofertę wykupu radia, którą - jak teraz pomyślę, to mnie aż trzęsie - odrzuciliśmy...
 16. 1 punkt
  kontakt@panelradiowy.pl -> Polecam I zobacz czy w kodach masz też linki do skryptów playera itp z SSL bo panel radiowy też korzysta z SSL.
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  To już trochę podchodzi pod spam. Nie wypowiadasz się w temacie tylko sypiesz linkiem... Wkleić link to każdy jeden potrafi. To jest forum a nie darmowy katalog linków.
 19. 0 punktów
  A czy my czasem nie przeskakujemy wlasnie w kosmoprzestrzen?Temat wlasciwie wspolny ale dwie drogi , Panowie ida w kierunku profesjonalnych radii, ja w kierunku odbiorcow , ktorzy chca sie bawic, muzyka , ze mna. Jak juz gdzies tam wyzej pisalam bawimy ludzi z czata , nie uwazam ze jest to "bylejakosc" jest to zabawa , odciagniecie ludzi od dennych hasel o sexie czy klotni . Nasi Sluchacze oczekuja od nas zauwazenia , muzyka to dodatek. ... cyt... Może jestem idealistą i nie chcę się pogodzić z bylejakością. A niestety ona będzie trwała, jeśli osoby zarządzające radiami, będą przyjmowały takie osoby i pozwalały im na samowolkę. Sprawa nie polega na tym by zmusić kogoś do grania konkretnych rzeczy w konkretny sposób, tylko na etapie rekrutacji określić profil radia i wymagania a następnie rozpoznać w czym dany kandydat najlepiej się czuje. Djmk rekrutowales kiedys prezenterow na radio ? Sprawa wyglada tak ... moge miec takie wymagania , ale to na zasadzie pracy i placy. W obecnym stanie , przyszly prezenter akceptuje moje warunki do dnia debiutu , a potem przeszkadza mu wszystko. Niestety taka jest rzeczywistosc internetowych radii i naboru prezenterow . Ale fajnie jest tak pokonwersowac. Moje zalozenie bycia tutaj mialo polegac , na rozejrzeniu sie za mozliwoscia stworzenia galerii radyjek internetowych , i dodania tam swojego , jak rowniez na pomyslach co do poszukiwania nowych prezenterow , niezrzeszonych jeszcze z radiem. Wtej kwestii nic nie mam , ale pare pomyslow dzieki Panom za co dziekuje . Kosti bylabym jednak zainteresowana to witryna , i klika innych pytan co do stronki tez bym miala .
 20. 0 punktów
  Bardzo śmiała teza, patrząc na to, że największe stacje FM w Polsce i na świecie, zauważyły siłę przekazu elektronicznego i są dostępne w necie. Podobnie zresztą sprawa ma się z TV. Gdyby radio internetowe było "w odwrocie" to największe gwiazdy muzyki nie zawracały by sobie głowy, by wystąpić w takim radio, nagrać dla niego seta czy pozdrowienia, wysłać singla lub album. Może jestem idealistą i nie chcę się pogodzić z bylejakością. A niestety ona będzie trwała, jeśli osoby zarządzające radiami, będą przyjmowały takie osoby i pozwalały im na samowolkę. Sprawa nie polega na tym by zmusić kogoś do grania konkretnych rzeczy w konkretny sposób, tylko na etapie rekrutacji określić profil radia i wymagania a następnie rozpoznać w czym dany kandydat najlepiej się czuje. Jeśli jego preferencje muzyczne i umiejętności pokrywają się z oczekiwaniami właściciela, to jesteśmy w domu. Jeśli nie - to grzecznie sobie dziękujecie i tyle. Efektem tego może być uboga liczebnie ekipa ale za to reprezentująca jakiś poziom i realizująca pewien spójny plan. Płynąc do brzegu... jeśli jest tu już kilkoro ludzi którzy dostrzegają potrzebę zaistnienia projektu bardziej wartościowego to może by się wymienić kontaktami i o czymś porozmawiać?
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×