Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Ostatni tydzień
  2. Dodałem opis radia ale zapomniałem dopisać że radio ma czat własny na skrypcie wordpress
  3. Aktualizacja są zrobione duże zmiany szablon jest przejrzysty różne formy komunikacji oraz kanały info z dniem 31.03.2024r. Powraca siostrzana strona zaprzyjaźnionego radia free i od tej pory będziemy działać pod jednym szyldem tj. Hitsound-fm. Pozdrawiam.
  4. Wcześniejsza
  5. Paul

    Radio się tnie

    Już znaleziona przyczyna. Na serwerze pusty katalog
  6. Pimel - masz kilka sposobów. 1. Możesz tu do mnie na priv. 2. Wchodzisz na https://tuxinfo.pl/ zakładka Radia on line. I tam masz - Kontakt/Dodaj stacje. Bezpośrednio tam sam nie dodasz - bo to będzie tylko zgłoszenie. Po weryfikacji - radio zostanie wpisane na listę. Zgłoszenie powinno zawierać: Nazwę radia, adres strony, krótki opis i rodzaj prezentowanej muzyki.
  7. Witam serdecznie. W jaki sposób można dodawać informacje na temat radia? Feelings FM chętnie doda brakujące info. Pozdrawiam
  8. Fafiko

    LIVE DJ problem

    mam wszystko na centovacast liquidsoap shoutcast
  9. Ktoś kiedyś przewidział, że "zanim umieszczę radio w spisie" to już zniknie. No może, aż tak źle nie jest - ale sporo stacji zaprzestało działalności - ewentualnie pozmieniało adresy stron. Jak na razie zostały w spisie ............ jak długo nie wiem - to już będzie decyzja grupowa. Od ostatniego wpisu doszło kilka nowych / oczywiście nowych w spisie/. Szkoda, że tak mało właścicieli jest zainteresowanych umieszczeniem ich stacji w spisie. Wygląda na to, że boja się reklamy ? Albo wolą pozostawać niezauważeni. Powstała też grupa recenzująca radia. Pierwsze wpisy już są. Gdyby ktoś był zainteresowany współpracą zapraszam do zgłoszenia się na priv.
  10. musisz zainstalować na vps liquidsoap shoutcast bo rozumiem masz usługę na vps
  11. Fafiko

    LIVE DJ problem

    Witam mam takie pytanie posiadam serwer shoutcast swój własny nie z firmy Slotex i gdy prezenter polaczy sie z serwerem jako LIVE DJ mimo tego pokazuje się że gra autopilot jak to naprawić
  12. Blacki

    Napisanie Statystyk

    Coś takiego no może być oczywiście inaczej tak żeby lepiej wyglądało Czcionka to na pewno nie tak jakaś lepsza żeby ładniej wyglądała
  13. kosti

    Napisanie Statystyk

    Napisz więcej czego potrzebujesz. W jakiej to ma być formie? Wtyczka, czy zwykły kod, który osadzisz jako pływająca ramka (iframe)? Link do strony też by się przydał.
  14. Blacki

    Napisanie Statystyk

    Witam poszukuję osoby która napisała proste statystyki na strone z Wordpress
  15. djemtek

    Radio się tnie

    Jeśli tylko Tobie tnie to masz słabego neta Jeśli tnie też innym to masz słaby serwer A skąd serwer?
  16. Oczywiście wyświetlane jest to / np Wykonawca i tytuł / tylko w przypadku gdy masz taką opcję aktywną w programie do nadawania.
  17. System pobiera automatycznie dane z metatagów umieszczonych w utworze który jest transmitowany przez pilota czy tez prezentera. Zmiany musisz dokonać w samym utworze choćby za pomocą prostego darmowego programu Mp3tag w którym możesz zmienić wszystkie potrzebne tagi
  18. Nie rozumiem za bardzo co chcesz zmieniać? W tym miejscu powinny wyświetlać się metadane z serwera. Konkretnie to nazwa piosenki, która aktualnie jest na antenie.
  19. Cześc, mam problem ze zmianą nazwy wyświetlanej nuty, daje screena żeby każdy wiedział o co chodzi (na czerowno oznaczone).
  20. Paul

    Radio się tnie

    Dlaczego mi się tnie (przerywa) moje radio bez względu czy to audycja czy piosenki. Sprawdziłem na różnych kompach, różnych przeglądarkach i różnych źródłach internetu. Słuchając równolegle na kilku tnie się w różnych miejscach i czasie. Czy ktoś może mi pomóc? Dzięki
  21. Zapraszamy was na RadioSDM czyli https://strefadobrejmuzy.pl 12 lat już z wami gramy najlepszy Dance w internecie i nie tylko Najlepiej Dobrana Muzyka:)
  22. Studio na plus. Trzeba przyznać że sprzętowo/technicznie fajnie wyposażone. O wystroju nie piszę, bo to kwestia gustu, a tu wiadomo ... o gustach się nie dyskutuje.
  23. Po przeglądnięciu waszej strony, facebooka czy nawet po postach na forum, jedno rzuca się w oczy. Dużo niepoprawnej pisowni. Jak na radio które jest kierowane do Polonii w UK, to bardzo słabo się to prezentuje. Niestety to także słychać na antenie.
  24. Pokażcie swoje studio…. Możecie stać się inspiracja dla innych lub zostać zainspirowani… Zapraszam do zabawy... www.naszeradio.uk [email protected] WhatsApp : +447300300208 fb: NASZE Radio Radio dostepne w: -Android (sklep play) -Ios (app store) -Amazon Alexa (skill alexa) -www -Car Play -ponad 50 platformach radiowych w PL i UK na zachete Nasze Radio Studio 1
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.