Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Radio max plus

  Na przyszłość lepiej nazywaj tematy bo tytuł tematu "wiadomość" jest trochę mało interesujący. Poprawiłem.
 3. playerek

  Po polsku pisze się duży nie durzy
 4. zapraszamy na nowo otwarte Radyjko poszukujemy DJ jak i prezenterów radiowych wszystkie informacje na stronie radiowej http://radiomaxplus.pl/czat.php
 5. playerek

  Kurdę... Dokładnie w ten sam sposób jak opisałem wcześniej...
 6. Wczoraj
 7. playerek

  mi chodzi jak się dodaje takie playerki na durzy czat taki jak ten.
 8. playerek

  Hmm no nie wiem kto jest nienormalny... Dostałaś link do Pomocy xatu, gdzie masz wszystko łopatologicznie opisane, ale dobra zrobię instrunkcję dla d.. "zielonych" 1. Wpisz do generatora adres i port swojego serwera shoutcast (ja użyłem jakiegoś losowego). 2. Kliknij Submit IP. 3. Skopiuj jeden z wygenerowanych kodów. 4. Wklej ten kod przy edycji dużego czatu. PS, jeżeli odtwarzacz nie będzie działał, zamiast hosta w tym przypadku (s1.slotex.pl) musisz wpisać adres IP, ale wydaje mi się, że to nie będzie konieczne.
 9. playerek

  nienormalni jestescie bo pomagać nie umiecie.
 10. Ostatni tydzień
 11. playerek

  Przetłumacz sobie stronę jeżeli masz problem z angielskim. Gdybyś nie wiedziała jak to się robi to tutaj zostawiam opcję numer 2 TŁUMACZ :) Pozdrawiam.
 12. playerek

  ale tam wszystko pisze po angielsku , ja prosze odp po polsku.
 13. playerek

  Sprawdź sobie jeszcze ten temat POMOC .
 14. playerek

  kurde mi nie chodziło o głosnik tylko jak dodać playerek na ten czat ?
 15. Własna strona na strone pliku pls

  Po prostu plik .pls wrzuć na serwer, przez FTP. Później link do podepnij na stronie i będzie http://twojeradio.pl/listen.pls
 16. Własna strona na strone pliku pls

  Witajcie. Chciałbym urozmaicić moją stacje radiową nadającą nieregularnie o strone z plikiem pls. Na przykładzie jak ma np. Radio Radom.pl, czyli https://www.radioradom.pl/radioradompl_listen.pls O taki chodzi mi plik / link. Ktoś wie jak zrobić? Dzięki serdeczne.
 17. TranceRoom transmisje

  Zapraszam na wysokie loty ze Złotym. Zloty in the mix by TranceRoom!! https://youtu.be/t8wauQDhoI4
 18. Panel radiowy logowanie

  Proszę.
 19. Panel radiowy logowanie

  dziękuję, już to zrobiłem ale długo się czeka na odp ale nie mam wyboru... Dziękuję za odzew Lennon <piwo>
 20. Panel radiowy logowanie

  Skontaktuj się z administratorem panelu radiowego : [email protected]
 21. Panel radiowy logowanie

  Witam serdecznie, Bardzo proszę o pomoc bo ze mnie taki gapa że szok... Jestem GA panelu radiowego i nie pamiętam hasła ... Kiedy chciałem założyć nowe hasło okazało się że link został wysłany na maila którym się rejestrowałem ale ten mail już nie istnieje i obecnie jestem poza zarządzaniem radia... Mój login to Bziumek a panel to radio-bzium.panelradiowy.pl proszę o pomoc i wskazówkę co zrobić... czy możecie zmienić adres email na [email protected]?
 22. playerek

  Po pierwsze to znów nie ten dział. Na przyszłość czytaj opis działu (POMOC) byłby odpowiednim. Jeżeli to xat (czat) to tutaj - POMOC masz opisane jak dodać. Gdyby nie o ten czat chodziło to rozwiń swój problem. Pozdrawiam.
 23. playerek

  jak dodać playerek na durzy czat?
 24. prosze bardzo >> www.wnradio.pl
 25. Serdecznie polecam kanał TranceRoom w serwisie YouTube : Live4Music by TranceRoom: https://m.youtube.com/channel/UCKtOxqlRy4n6VoWb8UC_ehw to grupa osób- znajomych ( pasjonatów muzyki Trance) zajmujacych się graniem, streamowanien i tworzeniem setòw jak i muzyki Trance. Aktualnie gra Bugi https://m.youtube.com/watch?v=6tgJt9xfXCo Fan page: https://www.facebook.com/TranceRoom/
 26. Może jakiś link do radia...?
 1. Załaduj więcej aktywności
×